O2 Chytrá škola – přednáška pro veřejnost

Přemýšlíte, co dát svým dětem k jejich Dni? A co třeba poučeného rodiče?! V pozdním odpoledni 31. května Vás srdečně zveme na naši první veřejnou akci, kterou pořádáme v rámci projektu O2 Chytrá škola.

Nadměrné používání sociálních sítí, hraní videoher, ponocování s mobilem… To jsou bohužel častá témata diskusí v mnoha rodinách. A jak k používání digitálních technologií u dětí přistoupit racionálně a nezbláznit se z toho? Co o vlivu technologií říkají výzkumy? Kolik času online je už příliš? A jaké rodičovské přístupy mohou fungovat a jaké nejsou příliš efektivní?

Svůj pohled na tato témata nabídne Tomáš Titěra, lektor mediálního vzdělávání z organizace Jeden svět na školách a učitel informatiky, kterého jsme pro Vás pozvali k nám do školy! Bude samozřejmě prostor i na vaše dotazy a sdílení vašich zkušeností.

Vstup zdarma. Občerstvení zajištěno.

Přijďte, je to skutečně velké téma, kterému je potřeba věnovat náležitou pozornost a být poučen.

Posted in Aktuality Školní rok 2022/2023