Informace k provozu školy v době karantény

Vážení rodiče,
situace se mění každým dnem – v současné době do 24.3. 2020 se budeme všichni snažit, aby se v našem okolí neobjevil pozitivní test na COVID 19. Jediné, co pro to můžeme udělat je, že se budeme vídat pouze virtuálně. Proto škola nebude v tomto období otevřena. Nebudou probíhat konzultace a fyzickou podobu práce si necháme až celá situace pomine. Ideální by bylo, kdyby se vám dařilo práci ofotit a posílat přes classroom, nebo e-mail jednotlivým vyučujícím. Platí rozhodnutí vedení, že centrálním systémem je iškola a google classroom. Ostatní pomocné systémy jako taktik, nová škola ( fraus) – přístup zdarma berte jako pomocné. Nedoporučujeme společné učení dětí jinak než přes internet. Pokud po 24. 3. bude zrušena karanténa, vrátíme se do stavu nouzového – tedy platit budou pravidla již uveřejněná. Chtěla bych moc poděkovat zákonným zástupcům, kteří dohlíží na plnění a případně pomáhají s řešením zadaných úkolů. Uvědomujeme si, že je to pro vás těžké, pokud budete mít otázky, nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Tím nejsnazším spojením přes třídní učitele.
Zároveň je uzavřena tělocvična.
Vydržte! J. Malá