Halloween ve škole

Srdečně zveme všechna malá i velká strašidla na Halloweenskou Párty, která propukne v úterý 31. října od 17.hodin na školní zahradě

Těšit se můžete na prodej dobrůtek, trh anglických knih od společnosti Usborne, Halloweenskou diskotéku a další malé soutěže.

Nezapomeňte s sebou přinést vydlabanou Halloweenskou dýni na výstavu, kde budeme hlasovat o tu nejkrásnější, kterou odměníme malým dárečkem.

Každá maska, která předvede „Trick or Treat“, bude u registrace odměněna malou sladkostí. Druhý den budeme náhodně losovat masku, která dostane malý dáreček ve škole.

Prosíme rodiče o napečení nějaké sladké nebo slané dobroty, které budeme prodávat na této akci na podporu naší anglické knihovny. Dobroty budeme vybírat v úterý 31.října od 7:40 v budově D, nebo je v jedorázových obalech posílejte po dětech do školy. Děkujeme.

Těšíme se na vás!

Posted in Aktuality Školní rok 2022/2023