Do nového školního roku s mnoha novinkami

Zítra zase otevřeme naši školu! A ještě než se tak stane, dovolte mi Vám ukázat, co vše se během prázdnin povedlo vybudovat a realizovat. Snad pár těchto bonbónků udělá radost Vám, ale hlavně Vašim/našim dětem. Detaily o vzniku či motivaci pro samotné realizace se již brzy dočtete v článku, na který se můžete těšit ve 4. čísle Zelenečského zpravodaje a časem vše představíme i zde.
Děkujeme za veškerou pomoc a pochopení našemu zřizovateli, bez jehož podpory by žádný z těchto našich snů o rozvoji školy nemohl vzniknout.
A děkujeme i Technickým službám obce, které nám v posledních dnech pomohly ladit detaily zejména ve třídách.
A na co nového se tedy mohou děti těšit? Moderní přírodovědná učebna s prvky, které v žádné jiné škole nenajdete, prostor pro meziodpoledkové trávení času v době nepřízně počasí, nádherně a moderně zastřešenou terasu, kde vznikne venkovní učebna, horolezeckou stěnu v pavilonu nejmenších žáků pro aktivní trávení přestávek a regeneraci, 90 míst pro bezpečné parkování kol a koloběžek rozličných rozměrů, či nové sedací „kostky“ v relaxačních zónách na hlavní chodbě. A několik dalších novinek ještě čeká rozpracováno na dokončení v průběhu září.
Snad se letošní výrazný skok ve vybavení školy bude i nadále promítat do chuti dětí u nás rozvíjet svůj potenciál, hledat pro ně ty nejvhodnější strategie učení a zažívat své malé i velké úspěchy či se učit z chyb.
Ruku v ruce s růstem vybavenosti školy jdou i změny funkční, ale o těch zase někdy jindy. Podstatné je vědět, že děláme vše pro naplňování vize školy: „Jsme škola, ve které pěstujeme lásku ke vzdělávání, vzájemný respekt a důvěru, s cílem společně zažívat radost.“ Budeme rádi, když s námi budete tuto vizi žít i Vy.
Všem dětem, jejich rodičům i všem zaměstnancům školy přejem úspěšný a radostný školní rok 2024/2025.
Posted in Aktuality Školní rok 2024/2025, Archiv Školní rok 2022/2024