Aktuální informace k prezenční výuce na 1. stupni

Informace k prezenční výuce na 1. stupni od 25.5.2020 a ukončení druhého pololetí 2019/2020.

1. V současné době je škola připravena na příchod přihlášených žáků do skupin od 25.5. 2020. Pokud přišly přihlášky přes e-mail, měli byste všichni zpět dostat potvrzení o přijetí. Pedagogové budou ve čtvrtek a v pátek kontaktovat rodiče nepřihlášených žáků, aby se ubezpečili, že do prezenční výuky nenastoupí.
2. Přesný rozpis příchodů, šaten, učeben a rozvrhu bude v komunikaci na iškole v pondělí 18. 5.
3. Školní družina jako taková fungovat nebude. nahradí ji odpolední blok ( viz přihláška). Blok bude žák opouštět podle zadání rodiče – přesný čas po skupinách bude upřesněn v rozvrhu na iškole.
4. Školní jídelna bude pro žáky i učitele vařit od 25.5.
5. Kroužky probíhající ve škole včetně ZUŠ začnou také od 25.5. Kontaktujte prosím konkrétní organizátory.
6. Zároveň s výukou ve škole bude probíhat také on-line výuka pro žáky doma.
7. Učebnice budou vybírány v posledním týdnu školního roku.
8. Výjezdy na školy v přírodě třídní učitelé již řešili s rodiči individuálně.
9. Dny ředitelského volna 29. a 30.6. jsou zachovány. Vysvědčení bude vydáno 26. června 2020.
Nejčastější dotazy:
Je možné přihlásit žáka po 18.5.2020? – Ano, ale musí být volné místo ve skupině příslušného ročníku. Zákonný zástupce (ZZ) doručí přihlášku a čestné prohlášení do ředitelny školy.
Je možné odhlásit žáka po 18.5.2020? . Ano, odhlášení provede zákonný zástupce písemnou formou k rukám ředitelky školy.
Jakým způsobem omlouvá ZZ nepřítomnost žáka ve škole? Stejným způsobem jako při povinné výuce. Pokud tak neučiní do 48 hodin, bude ho kontaktovat pedagog s dotazem, zda ještě bude prezenční výuku navštěvovat.

Posted in Třídy